چرا تبلیغات محیطی؟

چرا تبلیغات محیطی (why-environmental-advertising)؟ مهم‌ترین مساله برای هر شرکت  قطعاً معرفی محصولات و یا خدمات آنها می‌باشد، که به‌وسیله آن بتوانند فروش محصولات‌شان را بالا ببرند. چون هر چه افراد بیشتری درمورد محصولات و یا خدمات‌ شما بدانند، احتمال فروش محصولات شما بالاتر می‌رود.

همانطور که می‌دانید از زمان تبلیغات روزنامه‌ای تا امروز که دوران تبلیغات دیجیتال می‌باشد. اصل تبلیغات بخش مهمی از زندگی مردم را فراگرفته است، که تبلیغات محیطی یکی از راه‌های موثر برای معرفی برند، انتقال یک پیام و یا حتی یک کمپین تبلیغاتی همه جانبه مناسب می‌باشد.

هدف اصلی هر شرکتی، فروش محصولات و خدماتی است که ارائه می دهد. برای رسیدن به این هدف ممکن است هر شرکت از روش های مختلفی برای شناسایی و فروش محصولات خود استفاده نماید. 

یکی از مناسب‌ترین این روش‌ها تبلیغات محیطی است; که با توجه به گستردگی سطح فروش و خدمات شرکت‌های مختلف در بازار‌های داخلی و یا خارجی، می‌تواند تاثیرگذاری مناسب برای آگاهی مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت‌ها به آنها ارائه دهد.

تبلیغات محیطی مدلی از تبلیغات است، که به‌ وسیله این مدل زمانی‌ که مردم در خانه‌ها نیستند با محصولات و یا خدمات شما آشنا شوند.همانطور که می‌دانید اکثر افراد بیشتر زمان‌ خود را بیرون از خانه‌های‌ سپری می‌کنند.

تبلیغات محیطی برای ترویج محصول و خدمات شما در برخی از محیط‌های جغرافیایی خاص اثرگذاری بسیار خوبی دارد. 

در حالیکه تبلیغات برروی بیلبوردها، نیمکت‌های اتوبوس و وسایل حمل‌ونقل، می‌توانند برای کسب‌وکارهای کوچک بسیار مؤثر واقع شوند، اما باز هم هر کمپین تبلیغاتی محیطی با تابلو و علائم استفاده ‌شده نزدیکی و اطراف فروشگاه و دفتر کار خود شما آغاز می‌شود.

می‌توان گفت سه ویژگی اصلی تبلیغات محیطی هوشمند از این قرارند:

  1. موقعیت‌های مکانی غیر مرسوم
  2. روش‌های اجرایی متفاوت
  3. جدید بودن موضوعات

 

تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی
تبلیغات محیطی

شرکت ارتباطات هدی ارقام با دارا بودن امتیاز تجهیز و بهره‌برداری بیش از 300 ایستگاه اتوبوس و بیش از 100 کیوسک فروش بلیت الکترونیک در سطح استان و توان فنی بالا یکی از بزرگترین شرکت‌ها در این زمینه محسوب می شود.

تعدادی از مشتریان تبلیغات محیطی

هماهنگی رزرو تبلیغات

026-32760869 داخلی (127)